Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Banery

Banery

Banery reklamowe są powszechnie stosowane w reklamie zewnętrznej jak i wewnętrznej. Wszechstronność zastosowania sprawia, że stosuje się je niemal wszędzie. Wydruki wykonywane są na najczęściej stosowanych materiałach banerowych z dbałością o wszystkie szczegóły:

Baner jednostronny (mild solwent) - szerokość  banera do 150 cm, drukowany na tkaninie typu frontlit, w standardzie zawijany na brzegach i oczkowany co 50 cm.

Baner jednostronny (hard solvent) - szerokość banera do 300 cm, drukowany na tkaninie typu frontlit, w standardzie zawijany na brzegach i oczkowany co 50 cm.

Baner dwustronny (mild solvent) - szerokość banera do 130 cm, drukowany na tkaninie typu blockout, w standardzie zawijany na brzegach i oczkowany co 50 cm.

Baner odblaskowy (mild solvent) - szerokość banera do 145 cm, drukowany na odblaskowym materiale banerowym, w nocy oświetlane pod odpowiednim kątem odbijają światło - co sprawia, że są bardzo dobrze widoczne. W dzień niewiele różnią się od tradycyjnych banerów. Ich struktura z bliskiej odległości przypomina swoim kształtem plaster miodu.

Blockout PET (roll-up) - szerokość banera do 120 cm, druk na tym materiale wykorzystywany jest do systemów wystawienniczych typu: roll-up , x-banner. Jest to najlepszy materiał do tego typu zastosowań ponieważ nie zawija się samoistnie na brzegach, brak jest też prześwietleń.

Siatka MESH - szerokość banera do 310 cm, w standardzie zawijany na brzegach i oczkowany co 50 cm. Jest to bardzo wytrzymały i lekki materiał PVC o strukturze siatki z dużymi kwadratowymi dziurkami. Stosowany najczęściej jako nośnik reklamy umieszczany na budynkach. 

Odsłony: 622