Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Naklejki

Naklejki

Realizujemy zamówienia na naklejki drukowane na ploterze solwentowym. Zachowują trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne. Docelowe produkty mogą slużyć jako małe naklejki informacyjne, wlepki lub wielkoformatowe reklamy. Dostępne są następujące rodzaje podłoży:

Folie monomeryczne - szerokość zadruku do 158 cm. Biała, matowa lub bezbarwna, samoprzylepna, miękka folia PVC o grubości 100 μm, wyposażona w transparentny klej akrylowy, pernamentny. Stosowana jest do reklam zewnętrznych krótko i średniookresowych.

Folie polimerowe - szerokość zadruku do 135 cm. Biała, samoprzylepna polimerowa folia PVC o grubości 70 μm, wyposażona w szary, pozycjonowalny klej solwentowy. Folia przeznaczona jest dla grafik zewnętrznych ( jest często stosowana do wyklejania samochodów), o długim okresie trwałości. Folia typu ORAJET 3551.

Folie wylewane - szerokość zadruku do 135 cm. Biała, samoprzylepna folia wylewana PVC o grubości 0,08 mm, wyposażona w szary klej solwentowy lub klej kanalikowy. Najlepsze rozwiązanie dla zastosowań wyklejania pojazdów. Folią wylewaną można wyklejać także nierównomierne powierzchnie.

Folie odblaskowe - szerokość zadruku do 120 cm. Głównym atutem tego materiału jest zdolność odbijania światła, dlatego najczęściej stoswana jest do znaków informacyjnych i krótkookresowych aplikacji reklamowych. Oświetlone reklamy odbijają światło. Folia ta stosowana jest m.in. do aplikacji na nierównych powierzchniach z przetłoczeniami, również na pojazdach. Materiał ten odporny jest na uderzenia, korozję i działanie rozpuszczalników. Wyposażony jest w klej solwentowy, pernamentny.  Typ folii: ORALITE 5400 Commercial Grade.

Naklejki 3D - Kolorowy znak zatopiony w estetycznej powłoce z żywicy poliuretanowej jest nie tylko trwały, ale również świetnie wygląda. Naklejki 3d mogą być stosowane jako efektowne wykończenie breloka, można je nakleić na produkty AGD i RTV, telefony komórkowe, elementy samochodu i w wielu innych miejscach, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Z uwagi na wysoką trwałość pokrycia, naklejki są odporne na promienie słoneczne, wilgoć, wysoką i niską temperaturę. Żywica poliuretanowa pokrywająca naklejki, tworzy miękką soczewkową powłokę, która dobrze zabezpiecza nalepkę przed wilgocią i jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne. Pokrycie ma grubość ok 2 mm.

naklejki 3D

Odsłony: 542